- Online only
Vee's Original Espresso Cup
Enjoy your espresso at home from Vee's original espresso cup - as if you were visiting our café in Munich.
Enjoy your espresso at home from Vee's original espresso cup - as if you were visiting our café in Munich.
Filling content: 80 ml (filled to the top)
Can be ordered as a single cup or in a set of 6.
The cup is dishwasher-safe.
Manufacturer information
82024 Taufkirchen
Germany
Hans-Wolfram Tismer
You might also like
Vee's Espresso Italian Roast
From €9.50(€38.00 / kg)
Vee's Espresso Italian Roast d'Oro (Vee's Espresso Italienische Röstung...
From €9.90(€39.60 / kg)
Vee's Espresso Italian Roast d'Oro Extra (Vee's Espresso Italienische...
From €10.50(€42.00 / kg)
Vee's Espresso Crema Napoli *** SUPERIORE ***
From €9.90(€39.60 / kg)
Vee's ESPRESSO ROMA - *** Extra Fancy ***
From €9.50(€38.00 / kg)
Vee's ESPRESSO SANTO DOMINGO ROYAL
From €9.50(€38.00 / kg)
Vee's ESPRESSO d'ORO GRANDE - Monsooned Malabar
From €10.90(€43.60 / kg)
Vee's Italian Roast d'Oro - DECAFFEINATED (Vee's Italiensche Röstung...
From €11.90(€47.60 / kg)
Vee's Organic ESPRESSO CREMA NAPOLI
From €10.50(€42.00 / kg)
Vee's Original Cappuccino Cup
From €6.90(€6.90 / pc.)
Vee's Original Caffè Latte Cup
From €7.90(€7.90 / pc.)
2 other products in the same category:
Vee's Original Caffè Latte Cup
From €7.90(€7.90 / pc.)
Vee's Original Cappuccino Cup
From €6.90(€6.90 / pc.)
Customers who bought this product also bought:
Vee's Organic SUMATRA
From €10.50(€42.00 / kg)
Vee's ORGANIC GALAPAGOS - San Cristóbal
From €13.60(€54.40 / kg)
Vee's Organic Italian Roast d'Oro (Vee's Espresso Italienische Röstung...
From €11.90(€47.60 / kg)
Vee's KENYA - Top Massai (Vee's KENIA - Top Massai)
From €10.90(€43.60 / kg)
Vee's Viennrse Roast
From €8.50(€34.00 / kg)
Vee's Organic ESPRESSO CREMA NAPOLI
From €10.50(€42.00 / kg)
Vee's RED GORILLA ENERGY TEA
€5.90(€23.60 / kg)
Vee's Gourmet Roast
From €8.50(€34.00 / kg)
Vee's Original Cappuccino Cup
From €6.90(€6.90 / pc.)
Vee's SUMATRA - Lintong
From €9.90(€39.60 / kg)
Vee's Organic ESPRESSO ROMA - *** Extra Fancy ***
From €11.90(€47.60 / kg)
Vee's ARABIAN MOKHA (Vee's ARABISCHER MOKHA)
From €13.90(€55.60 / kg)
Viewed products
Vee's Original Caffè Latte Cup
From €7.90(€7.90 / pc.)
Vee's Organic ESPRESSO ROMA - *** Extra Fancy ***
From €11.90(€47.60 / kg)
Vee's Organic BALI BLUE MOON
From €11.90(€47.60 / kg)
Vee's Organic Italian Roast d'Oro (Vee's Espresso Italienische Röstung...
From €11.90(€47.60 / kg)
Vee's Organic GUATEMALA - Huehuetenango
From €9.90(€39.60 / kg)
Vee's House Roast Business XXL (24 x 1Kg)
€644.64(€26.86 / kg)
Vee's Gourmet Roast Business XXL (24 x 1Kg)
€693.60(€28.90 / kg)
Vee's Espresso Italian Roast Business XXL (24 x 1Kg)
€775.20(€32.30 / kg)


































